Ledelse & Administration

Områdeleder og administration

  • Birgit Møller Johannsen
    Områdeleder for Hjemmeplejen ved Aabenraa Kommune

    tlf. 7376 7833
    mobil: 2119 9068
    bmjo@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

  • 1234

    Mie Pedersen
    Assisterende områdeleder

    tlf. 7376 7856
    mpede@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

  • B

    Eva Petersen Jessen
    Administrativ medarbejder

    epj@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

  • Adm.

    Rikke Grotum Frost
    Administrativ medarbejder

    tlf. 7376 7835
    rgf@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

  • B

    Solveig Thaysen Asmussen
    Administrativ medarbejder

    tlf. 7376 8007
    stas@aabenraa.dk

    Plantagevej 4, Bov
    6330 Padborg

Ledelse

  • AML

    Anna Marie List
    Driftsleder for distrikt Rugkobbel, Mølleåparken, Aabenraa by - syd for Tøndervej - Stubbæk og omegn, §94 borgere, Felsted dag, Bovrup og Varnæs

    tlf. 7376 7834
    aml@aabenraa.dk

    Nygade 23 C, Aabenraa og Gråstenvej 1 i Felsted
    6200 Aabenraa

  • EMW

    Eva Mouritsen Wind
    Driftsleder for distrikt Bov dag, Padborg og Kollund

    tlf. 7376 8015
    mobil: 4030 0326
    emw@aabenraa.dk

    Plantagevej 4, Bov
    6330 Padborg

  • LHD

    Lars Hauge Damm
    Driftsleder for distrikt Rødekro, Hellevad, Genner

    tlf. 7376 7666
    lhd@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

     

  • Marianne V. B. Raeder
    Driftsleder for distrikt aftenvagt Rødekro, Aabenraa, Felsted, Stubbæk og Demensteam aften, arbejds-/telefontid: mand og onsd.: 12-20, tirsd + torsd.: 9-17, fredag: 8-13

    tlf. 7376 7832
    mvr@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

     

  • Dorthe Frimodt Goodman
    Driftsleder Bylderup Bov Dag og rengøring Nord og Syd

    tlf. 7376 8526
    dfg@aabenraa.dk

    Åbovej 12 p 1. sal, Bylderup
    6372 Bylderup Bov

  • KBA

    Kirsten Bau Andersen
    Driftsleder for distrikt Tinglev og omegn

    tlf. 7376 8687
    kba@aabenraa.dk

    Industriparken 3
    6360 Tinglev

  • Karina Braagaard Roost
    Driftsleder for Uglekær og Brunshave

    tlf. 7376 7862
    kbro@aabenraa.dk

    Nygade 23 C,
    6200 Aabenraa

  • Lone Germansen
    Konstitueret driftsleder pr. 1/6-20 for Demensteam dag og Nattevagt Aabenraa

    tlf. 7376 7663
    lge@aabenraa.dk

    Nygade 23 C
    6200 Aabenraa

  • Maria Stauner
    Driftsleder for Aften Aabenraa syd (Bov, Tinglev, Bylderup) arbejds-/telefontid: mand og onsd.: 12-20, tirsd + torsd.: 9-17, fredag: 8-13

    tlf. 7376 8025
    msta@aabenraa.dk

    Plantagevej 4, Bov
    6330 Padborg

Sidst opdateret 10.01.2017

Del denne side med verden eller bare en ven på Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn eller mail.

Fandt du siden nyttig?